ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson’la görüşmemizde #ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini #Kudüs’e taşıma girişiminin ne kadar büyük bir yanlış olacağını ve bölgeye istikrar yerine kaos getireceğini kendisine tekrar vurguladım.At our bilateral meeting with US Secretary of State Rex Tillerson, we once again reminded that moving the US Embassy from Tel Aviv to #Jerusalem would be a grave mistake and would bring chaos instead of stability to the region.
NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı aile fotoğrafıNATO Foreign Ministers Meeting family photo
NATO Dışişleri Bakanları toplantısına katılmak için geldiğimiz Brüksel’deki temaslarımız çerçevesinde #Norveç Dışişleri Bakanı Ine Marie Eriksen Soreide ile görüştük.
13 Kasım’da meydana gelen hortumda zarar gören Finike, Kaş, Demre ve Kumlucalı çiftçilerimiz, hükümetimizin verdiği 10 milyon liralık maddi desteğin ardından ürün hasadına başladılar. Hepsine hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.
Yeni görev yerlerine gidecek olan Kito, Darüsselam, Tiflis, Bişkek, Seul, Budapeşte, Librevil, Valetta büyükelçilerimizle yapacağımız  çalışmaları değerlendirdik.
Meksika'da devam eden Bedensel Engelliler Dünya Halter Şampiyonası'nda 50 kilo ve 67 kiloda dünya rekoru kırarak şampiyon olan genç sporcularımız Besra Duman ile Gamze Sayar’ı gönülden kutluyorum!#3AralikDunyaEngellilerGunu #EngelTanımayanlar
« 2 of 124 »