HABERLER

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştirmek için sevgi, şefkat ve fedakarlıkla çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Japonya’nın Nagoya Şehrinde G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı marjında düzenlenen Serbest Ticaretin Teşvik Edilmesi ve Küresel Yönetişim konulu toplantıya katıldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Japonya’nın Nagoya şehrinde Palau Alt Yapı ve Ticaret Bakanı Charles Obichang ile Hava Ulaştırma Anlaşmasını imzaladı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Japonya’da Türkiye’nin Nagoya Başkonsolosluğu binasının açılış törenine katıldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Japonya’nın Nagoya şehrinde Japonya Dışişleri Bakanı Toshimitsu Motegi ile görüştü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Nagoya’da Gifu Fatih Camii’sinde vatandaşlarımızla biraraya geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısına katıldı.

NATO Dışişleri Bakanları Toplantısına katılmak üzere Belçika’nın başkenti Brüksel’e gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hırvatistan Dışişleri Bakanı Grlic Radman ile görüştü.

NATO Dışişleri Bakanları Toplantısına katılmak üzere Belçika’nın başkenti Brüksel’e gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile görüştü.

NATO Dışişleri Bakanları Toplantısına katılmak üzere Belçika’nın başkenti Brüksel’e gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiltere Dışişleri Bakanı Dominic Raab ile görüştü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Resmi ziyaret amacıyla Ankara’da bulunan Katar Başbakanı Abdullah bin Nasser bin Khalifa Al Thani ile görüştü.

Çavuşoğlu, “6. İstanbul Arabuluculuk Konferansı”nın açılışının ardından Irak Dışişleri Bakanı Muhammed el-Hekim ile bir araya geldi.