HABERLER

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen “Ürdün’ün Ekonomik Büyümesi ve Fırsatlar: 2019 Londra Girişimi” konferansına katıldı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Ürdün Dışişleri Bakanı Ayman Safadi ile görüştü.

Çavuşoğlu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapılan “İnsani ve Girişimci Diplomasi” konferansına katılarak konuşma yaptı. Bakan Çavuşoğlu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesin...

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 15 Temmuz Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminde şehit olan Sümer Deniz’in ailesini ziyaret etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti ve MHP Çankaya ilçe yönetimleriyle birlik ve beraberlik toplantısına katıldı.

Bakan Çavuşoğlu, İsviçre’deki Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi’nde başlayan İnsan Hakları Konseyinin 40’ıncı oturumunun açılışındaki “yüksek seviyeli” bölümde Konse...

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Cenevre’de Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Yüksek Komiseri Michelle Bachelet ile görüştü.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Cenevre’de Fas İnsan Haklarından Sorumlu Devlet Bakanı Mustapha Ramid ile görüştü.

Bakan Çavuşoğlu, İsviçre’deki Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi’nde devam eden Silahsızlanma Konferansı’nda konuştu. “Silahsızlanma, nükleer silahların yayılmasının önlenm...

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi 40. Oturumuna katılmak & Silahsızlanma Konferansına hitap etmek üzere #Cenevre’de.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa Birliği (AB) Komisyonunun İnsani Yardım ve Kriz Yönetiminden Sorumlu Üyesi Christos Stylianides ve beraberindeki hayeti kabul etti.

Çavuşoğlu, İstanbul’da bulunan Ukrayna Dışişleri Bakanı Klimkin ile bir araya geldi.